Tanio, szybko, dobrze…

Gdy pytam czasami klienta jakie ma oczekiwania wobec zamawianej usługi często słyszę:

,,Żeby było dobrze, szybko i tanio…”

No cóż, czasami cuda się zdarzają. Ale tylko czasami. Realia są nieubłagane i kombinacja wszystkich trzech cech: ,,tanio, szybko i dobrze” w jednej usłudze nie istnieje! Załączona ilustracja świetnie to obrazuje. Dwie cechy są natomiast do uzyskania bez problemu.

Kochany klienckie pamiętaj!

Z tych trzech opcji bez problemu możesz skomponować zestaw zawierający wyłącznie dwie występujące razem opcje.

Tanio + Szybko

Tanio + Dobrze

Szybko + Dobrze

Nie myśl o tym co ryzykujesz decydując się na kombinacje z opcją ,,Tanio + szybko” 😉

Szanuj swoje pieniądze i wydawaj je na pożądanie wykonane usługi. Nie musisz bardzo dużo płacić jeżeli nie zależy ci na ekspresowej usłudze. Ale zastanów się kilka razy zanim zlecisz pracę osobie obiecującej bardzo niską cenę i ekspresowe wykonanie.

Co myślisz o osobach dających się naciągnąć na ,,okazję” , które już od poczatku wydają się pułapkami mającymi na celu wyłudzenie kasy? A jak ty się czasami zachowujesz?

Jest takie powiedzenie ,, Nie ma darmowych obiadów”. Rozsądne dysponowanie pieniędzmi to nie tylko kupowanie najtańszych usług lub produktów. To kupowanie jch za cenę mniejszą niż wartość jaką uzyskujesz w zamian.

Dla tych, którzy jednak wierzą w to, że można znaleźć ,,fachowca”, który robi (Szybko + Tanio + Dobrze) mam dobrą wiadomość. W razie czego służę nr. tel do Rzeczoznawcy 😉👍 Może się przydać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.